Roadie
-621/-36/-26 00:00:00

چرا باید انجیر بخوریم؟

بله، من به انجیر معتاد هستم من آنها را دوست دارم در اینجا شما خواهید فهمید که چرا من به ویژه برای رشد کودکان به انجیر اهمیت می دهم.

انجیر یکی از قدیمی ترین غذاها در جهان است. در خانواده ما آنها به سختی می توانند فکر کنند. ما آنها را در مقادیر زیادی می خوریم و هر ساله به زمان انجیر نگاه می کنیم و بقیه سال را در قالب انجیر خشک استفاده می کنیم.

چیز فوق العاده ای در مورد انجیر این است که آنها می توانند تا زمانی که رسیده اند، مورد استفاده قرار بگیرند. از آنجا که آفتاب گرفتن آنها طولانی است، در زمان های دیگر سال باید از خشک شده آن استفاده کرد. انجیر ها به خصوص مواد مغذی غنی هستند و همچنین دارای خواص سلامت زیادی هستند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

منبع مهم کلسیم، به ویژه در رشد

FeigenfrühstückMit ارزش کلسیم 230 میلی گرم (در 100 گرم انجیر تازه) و یا 250mg به (برای انجیر خشک) یک منبع عالی از انجیر کلسیم است. بنابراین برای مراحل رشد آنها بسیار مهم است.

در مقایسه، شیر شامل فقط 120 میلی گرم کلسیم، که در آن بر خلاف منابع گیاهی است فراهمی زیستی ضعیف و به علت اثر اسیدی خود را به جای استخوان برای از دست دادن کلسیم در همان مقدار تلاش می کند.

به دلیل ارزش کلسیم هوئنه تاثیر مثبت نیز به ذکر پیشگیرانه به پوکی استخوان می شود. اما من فکر نمی کنم، زیرا پوکی استخوان رایگان لبنی برای من مسئله خطر است. (کلیک کنید: خواص انجیر برای درمان بیماری ها)

 

100 گرم انجیر 1/3 نیاز روزانه آهن را پوشش می دهد.

آنها نه تنها اشباع شده و شیرین هستند، بلکه ارزش آهن بالا نیز دارند. با 4 میلی گرم در هر 100 گرم انجیر، آنها حدود یک سوم از نیاز روزانه آهن را پوشش می دهند. آنها همچنین حاوی ویتامین C هستند که باعث جذب آهن می شود.

 

هیچ مشکلی با هضم نیست

هر کسی که به طور منظم انجیر مصرف می کند، معمولا با هضم غذا مشکل ندارد. انجیر یک مقدار زیادی از فیبر و لعاب، که باعث تحریک دستگاه گوارش بسیار زیاد است.

 

شیرینی های سالم

به خصوص برای افراد گرسنه مناسب است. انجیر مقدار زیادی انرژی و شیر مادر را با فیبر شروع می کند. انجیر تنها در حدود 40 کیلوکالری در هر قطعه است. کمبود این اسید آمینه ضروری به طور خودکار منجر به بیماری، آسیب به سیستم عصبی مرکزی یا مرگبار می شود.

 

نکته برای انجیر خشک شده

لطفا توجه داشته باشید که خرید انجیر خشک شده با کیفیت خوب است. بسیاری از انجیر خشک شده سولفوریزه می شوند. میوه های کنسرو شده می تواند باعث ناراحتی، تهوع و سردرد شود. ما انجیر خشک شده را از Rapunzel ترجیح می دهیم. ما نه تنها پردازش ملایم محصولات خود را دوست داریم، بلکه تعهد جهانی در برابر مردم، محیط زیست و پایداری را نیز دوست داریم. با فلسفه شرکت خود، جنبه های دیگری را نیز در نظر می گیرند که برای ما مهم هستند.

انجیر خشک شده در پوشش، ظاهرا، انجیر تازه خشک شده است و بنابراین هنوز هم کاملا روشن، تقریبا هنوز آبدار و تقریبا به اندازه انجیر تازه است.

(  برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر صدیک به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

 

نکته برای انجیر تازه

انجیر تازه را نمی توان برای مدت طولانی ذخیره کرد. اگر آنها در خارج از فضای خنک قرار گیرند، در عرض 2 تا 3 روز گلدهی می کنند. اگر شما می توانید آنها را در فصل انجیر خرید کنید، سپس آنها بهترین جای یخچال و فریزر قرار دهید.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش