Roadie
1396/07/11 05:41:24

چرا انجیر خاصیت ضد سرطان دارد؟

انجیر با خاصیت ضد سرطان

 

فیتو شیمیایی طبیعی با خواص قوی سیتوتوکسیک جدا شده از فیکوس کریکا و همچنین سویا در یک مطالعه به عنوان تأثیر مهار تکثیر سلول های سرطانی مختلف شناسایی شد.

 

در یک تحقیق دیگر، Dottato گونه انجیر برای ارزیابی آنتی اکسیدان منحصر به فرد، مبارزه با سرطان و فعالیت فوتوتوکسیک در سلول های ملانوم مورد بررسی قرار گرفت. داده های بدست آمده نشان می دهد که این رقم انجیر ممکن است منبع خوبی از ترکیبات زیست فعال مانند فنول ها، کومارین ها و اسیدهای چرب باشد. این مطالعه چشم انداز جدیدی را در توسعه سایر ترکیبات حاوی انجیر ارائه داد که به طور بالقوه مفید در درمان سرطان های پوست غیر ملانوم هستند.

در مقایسه با سایر مواد غذایی، انجیر در یک مطالعه بر روی میزان و کیفیت آنتی اکسیدان های فنول در میوه های خشک و تازه یکی از چگال ترین آنتی اکسیدان های فنولی و مواد مغذی، بیشتر فیبر است. آبمیوه ها و آلو خشک شده بالاترین نمره مواد مغذی را در میان میوه های خشک در آزمایشات چندین فرد مصرف کننده با نوشابه های گازدار داشتند. دانشمندان گزارش دادند که آنتی اکسیدان های انجیر می توانند لیپوپروتئین ها را در پلاسما غنی سازی کنند، از اکسیداسیون آنها جلوگیری کنند، افزایش قابل توجهی از ظرفیت آنتی اکسیدانی پلاسما را برای چهار ساعت پس از مصرف افزایش می دهند و بر استرس اکسیداتیو مصرف شربت ذرت با فروکتوز بالا در نوشابه های گازدار کربن غلبه می کنند. (مطالعه کنید: تاثیر انجیر بر کاهش کلسترول و فشار خون)

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

نتیجه گیری این تحقیق این بود که 1) انجیر در آنتی اکسیدان های فنول و مواد مغذی، به ویژه فیبر، متراکم است. 2) آنها آنتی اکسیدان های قوی (زمانی که آنها خورده می شوند)؛ 3) میوه خشک شده کمتر از 1 درصد از میوه مصرف شده توسط اکثر آمریکایی ها را تشکیل می دهد؛ و 4) میوه های خشک باید بیشتر به خاطر این یافته ها خورده شوند

 

دانشمندان در حال بررسی اثر لاتکس تازه انجیر بر روی یک سلول سرطانی معده، دریافتند که لاتکس به عنوان ماده ضد سرطانی بدون هیچ گونه اثر سمی بر سلول های طبیعی عمل می کند. در یک آزمایش دیگر، انجیر خشک شده به مدت 1 ماه به 1 میلی لیتر آب مقطر اندازه گیری شد. پس از تخلیه آب، کشف شد که پودر لاتکس درخت انجیر هنوز خواص ضد سرطانی خود را حفظ کرده است. نتایج نشان داد که انجیر، خشک یا تازه، ممکن است برای کمک به درمان سرطان معده باشد.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش