Roadie
1396/07/13 07:52:33

همه چیز درباره انجیر

انجیر اغلب در کتاب مقدس به عنوان نشانه ای از صلح و رفاه ذکر شده است، درخت انجیر بسیار قدیمی است، باقی مانده از میوه در محل حفاری های نوسنگی زمان گذشته کشف شده است. انجیر ها به غرب آسیا یا مصر بومی شده اند، انجیر در اوایل، در خاورمیانه و اروپا بسیار پرورش یافته و در اواسط دهه 1500 به انگلستان و چین رسیده است. مبلغ اسپانیایی در اواخر قرن نوزدهم، در ایالت کالیفرنیا باغهای کاشته شده را کشف کردند، جایی که هنوز هم در حال رشد هستند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

خانواده توبره، تعداد زیادی از انواع درخت انجیر وجود دارد. اکثر آنها در 10-30 فوت کوچک هستند و در هوای گرم و خشک رشد می کنند. انجیر تحت پوشش گیاهان انجیر همیشه شکوفا می شوند چرا که گل ها در داخل هستند و تولید ده ها و گاهی صدها دانه کوچک که انجیر را بافت منحصر به فرد و شکننده می کنند، تشکیل می دهد. (بیشتر مطالعه کنید: بررسی امکان بوجود آمدن بیماری در انجیر)

انجیر در بعضی از نقاط جهان عجیب و غریب به نظر می رسد، انجیر شیرین و شاداب است. آنها می توانند قرمز، زرد یا بنفش پوست یا سبز راه راه، هر کدام با عطر و طعم منحصر به فرد خود هستند. اما قبل از رسیدن به نتیجه مطلوب، انجیر با لاتکس ظریف است که حاوی مواد نرم کننده پوستی است، بنابراین گاهی اوقات اقدامات حفاظتی برای کارگران برای عملیات تولید انبه ضروری است.

انجیر خشک شده گاهی اوقات به عنوان یک جایگزین قهوه و یا به الکل به عنوان یک طعم دهنده و یا تنقلات تبدیل می شود.

انجیرها  فاسد می شوند و اگر ظرف چند روز بخواهید آن را نگهداری کنید باید سرد شوند. انجیر مانند سیب، یک وعده غذای عالی است.  جالب است که دانه ها به خوشمزگی آن اضافه می کنند. 

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

مزایای سلامتی انجیر
انجیرها دارای فیبر بالا هستند و منبع خوبی از چندین مواد معدنی ضروری هستند، از جمله منیزیم، منگنز، کلسیم (که باعث افزایش تراکم استخوان)، مس و پتاسیم (که به کاهش فشار خون کمک می کند) و همچنین ویتامین ها، عمدتا K و B6.

علاوه بر نگه داشتن خیلی طولانی، ارزش تغذیه ای از انجیر ها هنگام خشک شدن افزایش می یابد. به عنوان مثال، نیم فنجان انجیر تازه، کلسیم به اندازه نصف فنجان شیر تولید می کند، اما یک انجیر خشک تنها حاوی کلسیم تقریبا به اندازه یک تخم مرغ است. این که تازه یا خشک شده، انجیر حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمند است که رادیکال های آزاد را در بدن شما را خنثی می کنند و با بیماری مبارزه می کنند.

انجیر، مقدار سالم فیبر رژیمی را تامین می کند که سیستم شما را تنظیم می کند و ممکن است در کنترل وزن نیز تاثیر مثبتی داشته باشد. بر اساس یک مطالعه، میوه ها با بیشترین محتوای فیبر شامل سیب، خرما، انجیر، گلابی و آلو است و 34٪ کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان در میان زنان که بیشتر فیبر میوه مصرف می کنند، نسبت به افرادی که غذا خوردند تاثیر دارد. (بیشتر مطالعه کنید: تاثیر انجیر بر کاهش کلسترول و فشار خون)

طب سنتی در سراسر جهان با استفاده از انجیر به عنوان poultices در تومور، زگیل و زخم ساخته شده است. میوه ها و برگ ها برای تسکین گلودرد ها پودر شده و گره خورده اند. عصاره های انجیر و انجیر خشک شده حاوی مواد تشکیل دهنده ای هستند که از قلب محافظت می کنند، عملکرد کلیه و کبد را کنترل می کنند، فشار خون پایین، بیماری های دژنراسیون ماکولا را کاهش می دهد و بعضی از سرطان ها را مهار می کند، مخصوصا  سرطان سینه بعد از یائسگی.

در برخی از فرهنگ ها، برگ های انجیر تقریبا همانند میوه مهم است نه فقط به خاطر آنچه که آنها به غذاهای مدیترانه ای اضافه می کنند، بلکه به خاطر منافع مربوط به سلامتی منحصر به فرد آنها است. این نتیجه شامل توانایی آنها در تنظیم قند خون است، زیرا تحقیقات نشان دادهاند که حاوی خواصی هستند که عملا میتواند باعث کاهش مقدار انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی شود.

با این حال، انجیر ها را در حالت اعتدال مصرف می کنند، زیرا حاوی فروکتوز هستند که ممکن است برای سلامت شما در مقدار زیاد مضر باشد.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش