Roadie
1396/06/25 05:55:38

فواید کشمش

فواید کشمش شامل برطرف کردن یبوست، اسیدوز، کم خونی، تب و اختلال عملکرد جنسی است. کشمش ها نیز برای کمک به تناسب اندام شناخته شده اند و همچنین تاثیر مثبتی بر سلامت چشم، مراقبت های دندان و کیفیت استخوان دارند.

فواید کشمش

کشمش ها به عنوان یک عضو سالم از دسته میوه های خشک غیر قابل تغییر هستند. این ظرافتهای طلایی، سبز یا سیاه، مورد علاقه تقریبا همه، به ویژه کودکان است. کشمش به طور گسترده ای در غذاهای فرهنگی در سراسر جهان (به خصوص در دسر) استفاده می شود، و همچنین نیرو بخش، به عنوان تنقلات و جمع و جور، غنی از انرژی مکمل غذایی برای کوهنوردان و اعضای کمپ است.

 

کشمش ها توسط خشک کردن انگور یا در خورشید یا خشک کن ها به دست می آیند، که انگور را به جواهرات طلایی، سبز یا سیاه تبدیل می کند. در حقیقت وقتی ارزش های غذایی و مزایای بهداشتی آنها در نظر گرفته می شود، "سنگ های قیمتی" برای آنها بسیار نامناسب است!

 

مزایای کشمش

یبوست: نوع فیبر در کشمش فیبر نامحلول در نظر گرفته شده است زیرا در آب موجود است و در نتیجه حجم آن افزایش می یابد. علاوه بر کاهش یبوست، کشمش همچنین می تواند برای جلوگیری از مدفوع نرم، با جذب مایع از مدفوع نرم و کاهش بروز  غیر منتظره اسهال کمک کند. (کلیک کنید: خواص گردو برای بدن)

 

افزایش وزن: کشمش ها، مثل همه میوه های خشک، ابزار بسیار خوبی برای به دست آوردن وزن در یک روش سالم هستند، زیرا آنها پر از فروکتوز و گلوکز هستند و حاوی انرژی بالقوه بالقوه هستند. کشمش بخش ایده آلی از یک رژیم غذایی برای ورزشکاران یا بدنسازانی که به انرژی قدرتمند نیاز دارند و یا برای کسانی که می خواهند وزن خود را بدون انباشت مقدار ناسالم کلسترول تنظیم کنند، تشکیل می دهند. کشمش همچنین جذب کارآمد سایر پروتئین ها، ویتامین ها و مواد مغذی را که از رژیم غذایی استخراج می شود، تقویت می کند و انرژی کلی و قدرت سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد.

 

 

 

مراقبت از سرطان: کشمش درجه بالایی از کاتچین ها است که آنتی اکسیدان های پلی فنولی در خون است. آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را که در اطراف بدن شناور هستند و باعث تخریب سیستم های بدن و سلول ها می شوند، دامن می زند. رادیکال های آزاد یکی از عوامل اصلی هستند که منجر به رشد خود به خود سلول های سرطانی و همچنین ماده ای می شود که می تواند بر متاستاز منجر شود. بنابراین، گنجاندن کشمش در رژیم غذایی خود و افزایش این آنتی اکسیدان قوی در سیستم شما، می تواند از بروز سرطان جلوگیری کند. 

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

فشار خون: سالهاست که برخی معتقدند که کشمش قدرت کاهش فشار خون و حفاظت از سلامت قلب را دارند اما اخیرا کارشناسان مطالعات شدید در مورد این ادعاها را شروع کردند. نتایج، اگر چه هنوز مشخص نیست که چگونه کشمش فشار خون را کاهش می دهد، بین کاهش فشارخون و مصرف کشمش همبستگی مثبت نشان داد. بسیاری از مواد مغذی موجود در کشمش مفید هستند، اما کارشناسان معتقدند که سطح بالایی از پتاسیم در کشمش است که در این شرایط کمک می کند. پتاسیم یک راه خوب تحقیق به منظور کاهش تنش از رگ های خونی و کاهش فشار خون است، و فیبر در کشمش نیز به کاهش بیوشیمی عروق خونی و سفتی خود را، که همچنین فشار خون بالا را کاهش دهد.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش