(071) 4221 6520فواید کشمش برای رفع بیماری ها

دیابت: در تعدادی از مطالعات نشان داده اند کشمش برای کاهش پاسخ انسولین بعد از غذا، به این معنی که می توانید کشمش بعد از خوردن غذا، قله و یا فرورفتگی در سطح انسولین، که می تواند برای بیماران مبتلا به دیابت بسیار خطرناک باشد کمک کند. این  جذب قند که توسط بدن انجام می شود، باعث می شود که حتی بیشتر و پایدار باشد، و احتمال عواقب بهداشتی و یا شرایط اضطراری برای افرادی که هر دو نوع دیابت را مصرف می کنند، کاهش می یابد. کشمش همچنین به تنظیم انتشار لپتین و گرلین کمک می کند که هورمون های مسئول بدن را در هنگام گرسنگی و یا کامل می کنند. با نگه داشتن این هورمون ها در چک، افرادی که کشمش می خورند می توانند شانس خود را برای حفظ یک رژیم غذایی سالم و جلوگیری از خوردن بیش از حد، شانس بیشتری برای زندگی با دیابت را بهبود ببخشند!

 

کم خونی: کشمش حاوی مقادیر قابل توجه آهن است که به طور مستقیم در درمان کم خونی کمک می کند. همچنین شامل بسیاری از اعضای پیچیده ویتامین B است که برای تشکیل خون جدید ضروری است. محتوای بالای مس در کشمش همچنین در تشکیل گلبول های قرمز کمک می کند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

تب: فیتونویتین فنولیک که به خاطر خواص ضد میکروبی، آنتی بیوتیک و آنتی اکسیدانی شناخته شده است، در کشمش فراوان است و می تواند با مبارزه با عفونت های ویروسی و باکتریایی تب را بهبود بخشد.

 

مراقبت از چشم: کشمش حاوی فیبرهای پلی فنولی است که دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند. این فیبرهای طبیعی برای سلامتی چشم بسیار مفید است، زیرا آنها از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد (عامل اکسید کننده) محافظت می کنند، به شکل دژنراتیو ماکولا، ضعف چشم و آب مروارید مربوط به سن می شود. کشمشها علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی، مقدار قابل توجهی از ویتامین A، A-بتا کاروتن و A-کاروتنوئید دارند که همه آنها برای سلامت چشم مناسب هستند.

 

Acidosis: Acidification شرط افزایش اسیدیته خون یا گاز در سیستم تنفسی (همچنین به عنوان سمیت خون شناخته شده است). منبع اسید برای هر دو شرایط معده است. این افزایش اسیدیته می تواند برای بدن بسیار مضر باشد زیرا می تواند به تعدادی از مشکلات سلامتی مانند جوش، بیماری های پوستی، آسیب به اندام های داخلی، آرتریت، نقرس، سنگ کلیه، ریزش مو، بیماری های قلبی، تومورها و حتی سرطان منجر شود. کشمش منابع خوبی از پتاسیم و منیزیم هستند که دو مورد از اجزای متداول آنتی اسیدها هستند زیرا آنها به عنوان پایه در مقیاس pH محسوب می شوند. این دو مواد معدنی هر دو در خنثی سازی اسید بسیار موثر هستند و بنابراین کمک به بررسی اسیدوز و سایر شرایط مرتبط است.

 

اختلال جنسی: کشمش به مدت طولانی برای تحریک میل جنسی و تحریک هیجان شناخته شده است، در درجه اول به علت وجود اسید آمینه اسید آرژینین، مفید است در درمان اختلال نعوظ. آرژنین همچنین سطح تحرک اسپرم را افزایش می دهد، که در هنگام شرکت در روابط جنسی می تواند شانس ماندگی را افزایش دهد. این یک شیوه معمول در هند است که اجازه دهید عروس و داماد یک لیوان شیر، پخته شده با کشمش و با زرق و برق زعفران در شب عروسی خود بنوشند. همچنین برای کسانی که مشکلات را با استقامت جنسی به مصرف کشمش به طور منظم و هر آنچه سودمند برای اثرات جنسی شما تجربه می شود توصیه می شود، آن است که توسط انرژی فوری، که اغلب ارائه کشمش پشتیبانی می شود. (بیشتر مطالعه کنید: فواید کشمش)

 

سلامت استخوان: کلسیم، که عنصر اصلی استخوان های ما در حال حاضر در کشمش است، و این میوه های خشک نیز یکی از بهترین منابع بور، یک ریز مغذی ها می باشد. برای کسانی که از مواد مغذی استفاده نمی کنند، مواد مغذی زیادی از بدن در مقادیر بسیار کمی از سایر مواد مغذی مورد نیاز است که روزانه در مقادیر قابل توجهی مصرف می شود. بور برای تشکیل مناسب استخوان و جذب موثر کلسیم مهم است. بور به ویژه در جلوگیری از پوکی استخوان ناشی از یائسگی در زنان مفید است و برای استخوان ها و مفاصل بسیار مفید است. پتاسیم یکی دیگر از مواد مغذی ضروری در مقادیر زیادی در کشمش است که می تواند به تقویت استخوان ها کمک کند و رشد استخوان را کاهش دهد و احتمال ابتلا به پوکی استخوان را در همه انواع افراد کاهش دهد.

 

مراقبت از دندان: اسید oleanolic، یکی از مواد شیمیایی گیاهی در کشمش، نقش بسیار مهمی در محافظت از دندانهای خود را در برابر پوسیدگی دندان، حفره ها و شکنندگی دندان ایفا می کند. این به طور موثر مانع از رشد استرپتوکوک موتانس و ژنژیوالیس پورفیروموناس، دو گونه باکتریایی است که مسئول حفره ها و دیگر مشکلات دندانی می باشد. علاوه بر این، آن را غنی از کلسیم، خوب است که برای ارتقاء بهداشت دهان و دندان به عنوان آن را مانع از شکست و یا شل شدن دندان و مینای دندان، در حالی که آن را می سازد آنها را قوی تر می سازد.

 

مزایای دیگر: فیبر موجود در کشمش نیز در دفع صفرا از بدن کمک کند، و آن را تحریک سوزاندن کلسترول، و سلامت قلب را افزایش دهد. علاوه بر کمک می کند تا میزان فیبر در کشمش، به رفت و برگشت سموم و مواد مضر در دستگاه گوارش به معنای واقعی کلمه که می تواند مردم را از بیماری های روده اضافی، و از رشد باکتری است که از بین زمانی که سموم سرخ کردن محافظت می کند. 

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

برای همه اینها، عوامل خطر زیادی برای مصرف بیش از حد کشمش وجود دارد. کشمش ها کالری بسیار غنی هستند که اگر به دقت مراقبت نکنید، به افزایش وزن کمک می کند. شما باید یک عامل در مصرف کالری اضافی در رژیم غذایی خود را در نظر بگیرید، صرف نظر از مزایای دیگر که مقدار کمی از کشمش می تواند به شما بدهد. کشمش نیز تری گلیسیرید بالا به علت محتوای بالای خود را از فروکتوز (تری گلیسیرید با محصولات حاصل از بدن، فروکتوز متابولیزه می شود). غلظت بالایی از تری گلیسیرید ها می تواند شانس شما برای رشد دیابت، بیماری های قلبی عروقی و سرطان کبد چرب را افزایش دهد. اگر فاکتورهای دیگر خطر دارید، مراقب باشید کشمش بیش از حد را به رژیم خود اضافه کنید!

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش