Roadie
1396/06/18 09:00:09

فواید پسته

فواید پسته

مزایای سلامت پسته ها یک قلب سالم، کنترل وزن، محافظت از دیابت و فشار خون بالا و بهبود هضم است. ویتامین ها، مواد معدنی، چربی ها و پروتئین در پسته ها برای سلامتی بسیار خوب هستند.

 

پسته یکی از قدیمی ترین آجیل ها در جهان است. آنها در آسیا و به ویژه در ایران و عراق واقع شده اند. یافته های باستان شناسی استفاده از پسته و انسان را در 6000 سال قبل از میلاد یادآورمی شود. آنها در ایران، عراق و سوریه کشت شده و به رومیان 100 سال پیش از میلاد معرفی شدند. امروزه پسته در ایران، عراق و سوریه و همچنین در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده، استرالیا، ترکیه و چین تولید می شود.

 

امروزه پسته به شکل های مختلفی از قبیل پوسته، بدون پوست، شیرین یا شور استفاده می شود. پوسته بر روی هسته آنها را از آسیب و عفونت های مختلف محافظت می کند. از سوی دیگر، پسته های شور و شیرین نمی توانند انتخاب خوبی باشند، زیرا دارای محتوای سدیم و قند بالا هستند. راه ایده آل برای خرید آجیل بدون این است که بهترین آنها در فرم طبیعی و کمترین میزان فرآوری آنهاست. آنها باید در ظروف هوای فشرده و در اتاق های سرد و خشک نگهداری شوند تا ماهها برای مصرف باقی بمانند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید پسته به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

مزایای سلامتی پسته بسیار زیاد است. آنها یکی از آجیل هایی هستند که حاوی بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز انسان برای سلامتی است. پسته حاوی مواد مغذی مانند کربوهیدرات ها، پروتئین، چربی، فیبر، فسفر، پتاسیم، تیامین، ویتامین B6، بتا کاروتن، لوتئین، زیگزانتین، کلسیم، آهن، منیزیم، روی، مس، منگنز، ویتامین C، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، اسید فولیک، ویتامین E، ویتامین A و ویتامین K است. همه این مواد مغذی در پسته ها سلامت بیشتری را برای انسان تضمین می کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش