Roadie
1396/07/29 06:19:44

فواید نمک تلخ

 

هر شب وقتی که پدرم از کار بیرون آمد از کاسه ای از آب گرم استفاده کرد، یک قاشق تلخ را اضافه کرد و پای خود را به آن خیس کرد. پس از یک کار روز سخت، پاچه ها در حیاط خلع سلاح کاملا کافی بود، مخصوصا از آنجا که روزهای او اغلب بلند بودند.

 

من هرگز فکر نمیکردم از اضافه شدن نمک تلخ بگذرد، بنابراین نمی خواستم که چرا این کار را کرد. او اکنون تقریبا هشتاد ساله است و اخیرا در یک دیدار از یک متخصص اطفال، او گفته است که او دارای پا جوان است. وقتی او این را به من گفت، من یک نکته ذهنی سریع را گرفتم و به طور خلاصه فکر کردم که ممکن است در طول آن سالها چیزی برای پختن پاهای خود داشته باشد. (مطالعه کنید: همه چیز درباره انجیر)

 

من فکر کردم این فقط یک ایده جسورانه بود، اما تصمیم گرفت تا ببینم چه چیزی می توانم درباره خواص بیتسلالز یاد بگیرم. من بیشتر علاقه مند شدم وقتی که متوجه شدم که بسیاری از سالن های آبگرم نیز از آن به عنوان حمام پا برای پاک کردن ناخالصی ها استفاده می کنند. این فقط آغاز همه چیز بود و من بتتسلز را کشف کردم که کاربردهای متنوعی برای انسانها، حیوانات و گیاهان ارائه می دهد. در حال حاضر من بر مزایای مردم تمرکز خواهم کرد.

 

مزایای بهداشت نمک تلخ

بهبود هضم: جان پولارد توصیف "خلط صفراوی" در کتاب خود "رژیم غذایی آگاهی گوارشی". این فشرده شامل مصرف زیاد آب سیب آلی برای مدت سه روز، مخلوطی از آب گریپ فروت و روغن زیتون و تلخ و شیرین در صبح روز بعد است. پیش فرض این است که آب سیب پلاسبو را نرم می کند و مدفوع را دفع می کند و نمک تلخ پاکسازی سموم از دستگاه گوارش را بهبود می بخشد. لطفا توجه داشته باشید که این فقط یک مرور کلی از روند است.

 

سنگ های صفراوی را برطرف می کند: چندین کتاب دیگر در مورد سم زدایی تیتلیستال وجود دارد و دلیل آن این است که به همان اندازه سم زدایی اثر مؤثر است زیرا به عنوان یک ملین عمل می کند. همچنین مویرگ ها را باز می کند و بنابراین در حذف سنگ های صفراوی موثر است.

 

تسکین درد عضلانی: یک حمام با تلخ و شیرین می تواند از طریق پوست سم زدایی کند و به طور سنتی برای خیساندن استفاده می شود که باعث کاهش درد و سفتی عضلات می شود. (بیشتر مطالعه کنید:انجیر با خاصیت ضد سرطان)

 

غنی در منیزیم: نمک تلخ منیزیم سولفات است و طبق آکادمی ملی علوم، اکثر مردم آمریکا امروز از کمبود منیزیم رنج می برند. این به شیوه زندگی با غذاهای سریع و همچنین روش های تقویت مدرن اشاره دارد.

 

آکادمی معتقد است که این یک دلیل این است که چرا چنین تعداد زیادی از اختلالات مربوط به استرس، مشکلات گوارشی، آرتروز، پوکی استخوان، خستگی مزمن، بیماری های قلبی و سکته مغزی وجود دارد. حمام کردن با سولفات منیزیم نه تنها منیزیم برای بدن به راحتی در دسترس، آن را ترسیم کردن سموم و همچنین به این دلیل منیزیم یک عامل استرس طبیعی است، حمام همچنین آسانسور خلق و خو و کمک می کند تا برای استراحت.

 

جریان خون بهبود یافته و باعث کاهش فشار خون: مطالعات نشان داده اند که افزایش سطح منیزیم ترویج یک قلب سالم با بهبود جریان خون و کاهش فشار خون. همچنین توانایی بدن برای استفاده از انسولین را بهبود می بخشد. منیزیم برای حفظ سطح کلسیم در خون ضروری است.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

سولفات ها به راحتی توسط غذای معمولی که ما می خورند جذب نمی شوند، بلکه از طریق پوست جذب می شوند. این لوزالمعده را تحریک می کند تا آنزیم های گوارشی تولید کند و در نتیجه سم زدایی از بدن کمک می کند. سولفات منیزیم گر نمک سموم و فلزات سنگین از سلول ها، در نتیجه تسکین درد عضلانی و کمک می کند تا بدن از بین بردن مواد مضر.

 

طریقه استفاده در آروماتراپی: سولفات منیزیم است طبیعی محصولات مراقبت از پوست نرم کننده و آروماتراپی لایه برداری و بسیاری از استفاده از روغن های حامل، ضروری و روغن های نمک دریا با نمک فرنگی اصل. با کمی دانش فنی، آزمایش آسان است و پوست خود را صاف و تمیز نگه دارید.

 

شستشوی مو: با چند قطره روغن اسانس مورد علاقه خود را با شستشو مو خوب مخلوط کنید و موهای خود را به میزان قابل توجهی تبدیل کنید.

 

پاک کننده صورت: نصف قاشق چای خوری نمک تلخ را به هر کرم پاکسازی کنید تا یک پاککننده موثر موثر باشد که سپس پوست را ماساژ داده و آب آشامیدنی را شستشو میدهد. یک ماسک خانگی خانگی عالی می تواند از یک قاشق غذاخوری از کنیاک، یک چهارم فنجان پودر شیر خشک، آب لیمو، پنج قطره روغن اسطوخدوس اسانس و نیم قاشق چای خوری نمک، ساخته شود. این مناسب پوست طبیعی و چرب است.

 

برای کسانی که پوست خشک دارند، دو قاشق چای خوری از مایونز، پنج قطره روغن ضروری اسطوخودوس، یک چهارم فنجان هویج رنده شده و نیم قاشق چای خوری تلخ نمک باید مخلوط شوند.

 

کارشناسان می گویند که یک حمام به ما کمک خواهد کرد که احساس خوبی داشته باشیم، بهتر نگاه کنیم و حداقل سه بار در هفته با نمک تلخ انرژی بیشتری داشته باشیم. بنابراین ممکن است وقت آن رسیده که از کتاب پدرم برگردم.

 

نوشته شده توسط HealthyNewAge، وب سایت و وبلاگ در مورد مراقبت های طبیعی

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش