Roadie
1396/07/26 07:30:19

فواید ریحان

فواید ریحان 

 

بهداشت دهان و دندان: ریحان یک درمان عالی و طراوت و ضدعفونیک دهان است و طراوت آن مدت بسیار طولانی است. ریحان بیش از 99٪ از میکروب ها و باکتری ها در دهان را از بین می برد و این اثر می تواند تمام روز باشد. همچنین زخم های دهان را بهبود می بخشد. سرانجام، رشد سرطان دهان نیز مهار می شود، که می تواند ناشی از جویدن توتون باشد.

 

مراقبت از دندان: ریحان مقدس باکتری های مسئول پوسیدگی، پلاک، فک و ضعف بدنی را از بین می برد و همچنین از دندان ها محافظت می کند. همچنین دارای خواص رطوبت است که باعث می شود که آدامس دقت بیشتری داشته باشند تا دندان ها را کاملا محکم نگه دارند تا از بین بروند. با این حال، ریحان همچنین دارای ترکیبات خاصی از قبیل جیوه است که دارای خواص ژرمیتیلی زیادی هستند که در حقیقت برای دندان ها نیز در معرض تماس مستقیم هستند. بنابراین، توصیه می شود از جوشاندن این برگ جلوگیری شود. این در واقع در کتاب مقدس و دکترین آیورودا مورد بحث است که جویدن این برگ ها مقدس خود را محروم می کند. به این ترتیب، اگر شما آن را فریب ندهید و یا بی معنی است، هیچ آسیبی وجود ندارد. مطالعه کنید: (تاثیر انجیر بر کاهش کلسترول و فشار خون)

 

سنگ کلیه: ریحان عامل سم زدایی و دیورتیک خفیف است که به کاهش میزان اسید ادرار در بدن کمک می کند که عامل اصلی سنگ کلیه است. این همچنین کمک می کند که کلیه ها با افزایش میزان آبیاری تمیز شوند. اسید استیک و برخی از اجزای موجود در روغن های ضروری ریحان نیز باعث انحلال سنگ ها می شود. در نهایت، آن دارای اثرات ضد درد و کمک به غلبه بر درد سنگ های کلیه است.

 

مراقبت از پوست: سعی کنید به حمام روزانه با ریحان مقدس پخته، صورت خود را با آن شستشو و یا درخواست رب از برگ آن به سادگی به یک منطقه آلوده از پوست در بیماری های پوستی است. آنها همچنین می توانند فقط برگ ریحان مصرف کنند و به حفظ پوست از تمام عفونت ها کمک کنند. شما می توانید آن را باور نمی کند، اما مالش برگ ریحان مقدس و یا با روغن استخراج شده در بدن پشه و حشرات دیگر دور نگه می دارد. این درمان بیماری های پوست را در داخل و خارج بدون هیچ گونه عوارض جانبی. این ویژگی در درجه اول از طریق اسانس آن است که آنتی بیوتیک بالا، ضد عفونی کننده، ضد باکتری و ضد قارچ می آید. برنامه کاربردی خارجی روی پوست روغن اضافی را از سطح پوست نیز حذف می کند. کمپن همچنین یک اثر خنک کننده و خنک کننده را ارائه می دهد.

 

سردرد سردرد ناشی از میگرن، فشار سینوس، سرفه، سرماخوردگی و یا فشار خون بالا را می توان به طور موثر با استفاده از یک چای تکه منفرد کنترل می شود. کامفن، اوژنول، سینئول، کارواکرول و methyl chavicol دارند ضد درد بسیار عالی، آرام بخش، anticongestive و خواص ضد عفونی کننده.

 

ضد پیری: ویتامین C، A، مواد مغذی محصول و اسانس ریحان مقدس در آنتی اکسیدان بسیار عالی هستند و محافظت از بدن در تقریبا تمام ناشی از رادیکال های آزاد در خسارت های بدن است که با محصولات حاصل از متابولیسم سلولی، به طور کلی برای یک خطرناک هستند محدوده ای از بیماری ها، از جمله سرطان. در طب سنتی هند، به نام آیورودا، به عنوان یک تونیک برای حفظ جوانان و جلوگیری از پیری زودرس شناخته شده است. 

 ( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر خشک به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

ایمنی: ریحان مقدس برای تقویت سیستم ایمنی بسیار مفید است و آن را سخت به آن را به کلمات است. آن را در برابر تقریبا تمام عفونت های ناشی از ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و پروتوپس ها محافظت می کند. مطالعات اخیر نشان داده است که همچنین مهار رشد HIV و سلولهای سرطانی است.

 

مراقبت از چشم: چشم خود را روزانه شستشو با چند برگ ریحان آب خیس و شما رایگان از ورم ملتحمه می شود، جوش و بسیاری مشکلات دیگر چشم که توسط عفونت های ویروسی، باکتریایی یا قارچی ایجاد می شود. همچنین عفونت های چشم را تسکین می دهد و استرس را کاهش می دهد. مصرف منظم می توانید، با توجه به محتوای آنتی اکسیدانی بالایی از روغن های ضروری آن، ویتامین A و ویتامین C چشم خود را محافظت از بسیاری از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد، مانند آب مروارید، دژنراسیون ماکولا، گلوکوم، عیوب انکساری و درد چشم.

 

مزایای دیگر: همچنین می تواند بدن شما را از اشعه محافظت کند و از آسیب های ناشی از آن محافظت کند. این می تواند پس از عمل به منظور کمک به زخم های زودرس و همچنین حفاظت از آن مناطق درمان از عفونت داده شود. هنگامی که آن را به طور منظم مصرف می شود، آن را به عنوان یک واکسن در برابر گندم عمل می کند. این یک ضد سرطان زا است و در درمان برخی از انواع سرطان و تومورها اثبات شده است. مخاطی یکی از ارزشمندترین ویژگی های ریحان مقدس است. همچنین در درمان سرفه و سرماخوردگی بسیار موثر است. این به نفع در کاهش درد زایمان است، از بین بردن میکروب هاری درمان اسهال و استفراغ، وبا، سیاه سرفه، سرخک، اوریون، روماتیسم، تهوع، سپتی سمی، ادراری و عفونت های تناسلی، از بین بردن کرم ها در معده است. علاوه بر این، برگ های خشک شده خود را می توان با دانه های غذایی مخلوط و به عنوان مواد مخدر حشرات استفاده می شود. جدا از این ویژگی بسیاری از، برنامه ها و جایگزین استفاده می کند بیشتر از این محصول واقعا فوق العاده کشف و یا آن را با آن تجربه خواهد کرد. (مطالعه کنید: فواید زیره)

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش