Roadie
1396/06/15 04:51:14

فواید استفاده از بادام 2

فواید استفاده از بادام

قدرت سیستم ایمنی: بدن شما دارای اجزای بسیاری است که به سلامت کلی کمک می کنند، از جمله سیستم قلیایی. بادام، منبع خوبی از مواد قلیایی است، و این بدان معنی است که از قدرت سیستم ایمنی بدن و همچنین توانایی جلوگیری از بیماری ها و شرایط سلامتی مختلف برخوردار است. همراه با مشارکت بادام در سطوح قلیایی، دارای محتوای بالایی از ویتامین E است که یک آنتی اکسیدان قوی است. بادام رادیکال های آزاد مضر در بدن حذف می کند. آنتی اکسیدان های موجود در بادام  و ویتامین E بر تمام بیماری های عمده، از جمله سرطان و بیماری های قلبی، تاثیر می گذارند. تحقیقات در واقع نشان داده است افرادی که سطح بالایی از ویتامین E را دریافت می کنند 30 تا 40 درصد کمتر از بیماری های قلبی رنج می برند.

 


مراقبت از پوست: مزایای بادام از لحاظ سلامت پوست به خوبی شناخته شده است و ماساژ بادام معمولا برای نوزادان توصیه می شود. شیر بادام نیز به برخی از صابون ها اضافه شده است، زیرا شهرت خوب بادام این است که پوست را بهبود می بخشد.

ضد التهاب: بسیاری از مردم فکر می کنم که واژه «چربی» به معنای چیزی منفی است، اما در واقع اسیدهای چرب ضروری است و می تواند برای سلامت کلی بسیار مفید باشد. بدن نمی تواند اسیدهای چرب خود را ایجاد کند، به همین دلیل ما از آنها برای رژیم غذایی نیاز داریم. بادام دارای دو اسید چرب بسیار مهم است، اسید لینولئیک و اسید لینولئیک. این اسیدهای چرب به کاهش التهاب در بدن کمک می کند که یک وضعیت کلی است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند. اسید های چرب نیز به کاهش کلسترول بد (LDL کلسترول) کمک می کنند و پوست و مو سالمی را به وجود می آورند! در کل، بادام، یک منبع قدرتمند، سالم و قدرتمند است.

پتاسیم موجود در بادام به تنظیم فشار خون کمک می کند و بادام حاوی سدیم بسیار کم است که کمک می کند تا نوسان فشار خون را کنترل کند. سایر مواد مغذی بدن نیز با توجه به سایر نیازهای ضروری متعادل می شود، که می تواند مانع از هر گونه کمبود دیگر شود. ویتامین ها و مواد معدنی متوازن برای یک زندگی سالم ضروری است، اما اگر عناصر خاص مورد غفلت قرار گرفته شود، تمام بدن مبتلا می شود، از جمله اضطراب، استرس و افزایش فشار خون.

افزایش انرژی: حضور منگنز، مس و ریبوفلاوین در بادام به تولید انرژی و میزان متابولیسم کمک می کند. اگر شما در حال حرکت هستید، تعداد انگشت شماری از بادام ها می تواند شما را در طول روز بدون کالری یا چربی سیر نگه دارد.

پیشگیری از سرطان: بادام، حرکت مواد غذایی را از طریق روده بزرگ بهبود می بخشد و از این طریق مانع ایجاد و سرطان کولون می شود. مرکز ملی سرطان تحقیقات گسترده ای را در مورد پیوند رژیم های پر فیبر و کاهش خطر ابتلا به سرطان روده انجام داده است. (مطالعه کنید: فواید استفاده از بادام)

حفاظت در برابر دیابت: بادام نیز به کاهش میزان افزایش غلظت گلوکز و انسولین پس از غذا کمک می کند. این مدولاسیون فراهم می کند حفاظت از خوشه های خطرناک در میزان قند خون، بیماران دیابتی اغلب پس از یک وعده غذایی بزرگ و یا یک وعده غذایی با محتوای قند به طور غیر منتظره بالا رنج می برند. بادامها به تنظیم جذب و فرآوری گلوکز کمک می کنند و کل پروسه را خیلی نرمتر می کنند و سپس ایمن تر می شوند.

مفید برای بارداری: بادام حاوی اسید فولیک است که به کاهش بروز نقایص زایمان در نوزادان کمک می کند. همچنین رشد سلول های سالم و تشکیل بافت را تحریک می کند. نقص لوله عصبی شرایطی است که در آن لوله عصبی یا در حال توسعه، یا به طور جزئی در جنین وجود ندارد. پزشکان تجویز مکمل فولات را به طور منظم به زنان باردار، برای اطمینان از رشد مناسب لوله انجام می دهند و بادام حاوی اسید فولیک است که به اندازه کافی برای نگه داشتن مادران و نوزادان مفید است.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

کاهش وزن: چربی غیر اشباع شده، که در بادام وجود دارد، اشتها را تسری می دهد و از خوردن بیش از حد غذا جلوگیری می کند. فیبر رژیمی در بادام نیز به احساس کامل شدن کمک می کند، گرچه تنها مقدار کمی خورده می شود. مطالعات نشان داده است که یک رژیم غذایی با غنای بادام و کم کالری برای افراد دارای اضافه وزن مفید است تا به آنها کمک کند اضافه وزن خود را از دست بدهند. مطالعات نشان داده اند که کسانی که به طور منظم بادام در رژیم غذایی آنها وجود دارد (حداقل دو بار در هفته)، احتمال بیشتری برای حفظ وزن ایده آل خود دارند، به جای کسانی که به ندرت بادام مصرف می کنند و همچنان از نوسانات وزن رنج می برند. در نهایت، فیبر به حرکت روده ای یکنواخت کمک می کند که با کاهش وزن و سلامت عمومی بدن از طریق حذف سموم کمک می کند.

اجتناب از یبوست: بادام غنی از فیبر است و مانند بسیاری دیگر غذاهای با فیبر بالا، بادامها به جلوگیری از مسدود شدن کمک می کنند. با این حال، هنگام خوردن بادام برای افزایش سرعت پروتئین گوشتی و اثرات سودمند مهره مهم است که میزان قابل توجهی از آب بخورید. شما حتی به مقدار بیش از حد برای خوردن نیاز ندارید، مقدار فیبر در 4 یا 5 بادام به اندازه کافی برای حفظ هضم و حرکات روده به طور منظم است.

مردم می توانند با خوردن بادام، خطر بروز بیماری آلزایمر را کاهش دهند، زیرا تاثیر مثبتی بر فعالیت عصبی دارد. تحریک عروق و ترکیبات جدید می تواند بیماری آلزایمر و دژنراسیون عصبی را در رشد، متوقف کند.

اما دقیقا مثل تقریبا تمام غذاهای دیگر، بادام نیز دارای ضعف است. آنها حاوی اگزالات هستند و اگزالات بیش از حد می تواند منجر به کریستالی شدن شود که می تواند منجر به مسائل مختلفی شود. افرادی که مشکلات کلیوی یا مثانه دارند باید از خوردن بادام جلوگیری کنند.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش