آجیل، برکتی برای قلب و عروق خونی شماست. در حال حاضر چندین عدد آجیل در هفته شما را در برابر حمله قلبی و سکته مغزی محافظت می کند. با این حال، مصرف منظم آجیل نیز خطر ابتلا به دیابت و حتی سرطان پانکراس را کاهش می دهد. به همین ترتیب، آجیل نیز پروستات و روده بزرگ را از سرطان، به ویژه روده بزرگ محافظت می کند. واقعا در مورد آجیل ها، ارزش اینو داره همیشه یک کیسه آجیل در دست داشته باشیم.

"> آجیل، برکتی برای قلب و عروق خونی شماست. در حال حاضر چندین عدد آجیل در هفته شما را در برابر حمله قلبی و سکته مغزی محافظت می کند. با این حال، مصرف منظم آجیل نیز خطر ابتلا به دیابت و حتی سرطان پانکراس را کاهش می دهد. به همین ترتیب، آجیل نیز پروستات و روده بزرگ را از سرطان، به ویژه روده بزرگ محافظت می کند. واقعا در مورد آجیل ها، ارزش اینو داره همیشه یک کیسه آجیل در دست داشته باشیم.

" />
(071) 4221 6520آجیل یکی از بهترین میان وعده ها

آجیل، برکتی برای قلب و عروق خونی شماست. در حال حاضر چندین عدد آجیل در هفته شما را در برابر حمله قلبی و سکته مغزی محافظت می کند. با این حال، مصرف منظم آجیل نیز خطر ابتلا به دیابت و حتی سرطان پانکراس را کاهش می دهد. به همین ترتیب، آجیل نیز پروستات و روده بزرگ را از سرطان، به ویژه روده بزرگ محافظت می کند. واقعا در مورد آجیل ها، ارزش اینو داره همیشه یک کیسه آجیل در دست داشته باشیم.

آجیل پر از مواد مغذی ارزشمند است

برخلاف بسیاری از میوه ها، آجیل ها حاوی آب بسیار کمی هستند، اما حاوی مقدار زیادی چربی، پروتئین، کربوهیدرات های پیچیده و فیبر هستند.

بنابراین آجیل، مواد مغذی بسیار متمرکز با تراکم مواد مغذی بسیار بالا هستند. این به این معنی نیست که شما نیاز به خوردن مقدار زیادی از آجیل دارید. در عین حال، حتی مقادیر کمی از مهره های آجیل، به شدت به پوشش مواد غذایی روزانه و مواد مورد نیاز حیاتی بدن است.

چربی های سالم از آجیل

آجیل حاوی مقدار زیادی چربی است. بنابراین، در گذشته، آنها بمب های کالری را مورد توجه قرار دادند..

گردو و فندق در حال حاضر 60٪ چربی را تامین می کنند. ( خواص فندق )

کنف و شاه بلوط از جمله آجیل است

دانه های شاهدانه کوچک، که در واقع آفت کشها و به این ترتیب متعلق به خانواده آجیل هستند، فقط 35٪ چربی را تامین می کنند. در ضمن، چربی های کنسرو شده (روغن کنفی) یکی از بهترین و سالم ترین روغن های خوراکی در جهان است، به ویژه از نظر الگوی اسیدهای چرب مطلوب. تمام اطلاعات مربوط به روغن کنف را بخوانید: روغن کنفی - بهترین روغنهای خوراکی می باشد.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

استثنا در جهان آجیل واقعی، حداقل از لحاظ چربی، شاه بلوط است که فقط زیر 2٪ چربی دارد، اما دارای مقدار زیادی از کربوهیدرات می باشد.

بادام و دیگر "غیر آجیل"

بادام در حد متوسط چربی است و حاوی 50٪ روغن بادام است. با این حال، از دیدگاه گیاه شناسی، بادام جزء آجیل نیست بلکه میوه سنگ است. این وابستگی خانوادگی در حال ظهور در یک درخت بادام است که بسیاری از آنها به راحتی با یک درخت هلو اشتباه گرفته می شوند.

گردو دارای امگا 3 بسیار عالی می باشد

با وجود این محتویات بسیار زیاد چربی، چربی نخود فرنگی با کیفیت بسیار بالا با بسیاری از مزایای سلامتی است. بنابراین ترکیب اسید چرب در بسیاری از آجیل کاملا برجسته است.

ما مقدار زیادی از اسیدهای چرب اشباع نشده و غیر اشباع داریم، در حالی که محتوای اسیدهای چرب اشباع کم است (به استثناء نارگیل).

گردو امروز نه تنها بالاترین مقدار (پس از مهره کپس) امگا 3 اسید چرب اسید در تمام آجیل، بلکه نسبتا امگا 6 امگا 3 فوق العاده است.

به طور معمول، رژیم مدرن ما توسط اسیدهای چرب امگا 6 تحت سلطه است. آنها به خصوص در چربی های حیوانی، غلات و روغن آفتابگردان یافت می شوند. اسیدهای چرب امگا 3 اغلب گم می شوند.

ایده آل بود اگر ما هر دو نوع اسیدهای چرب را در نسبت 3 تا 1 (امگا 6 به امگا 3) مصرف کنیم. حتی 5 یا 6 تا 1 هنوز هم خوب است. در عوض، نسبت امروز، اغلب حدود 25 یا حتی 50 تا 1 است و بنابراین بیشتر از عدم توازن است.

با این حال، نسبت ایده آل نسبت به 3 تا 1 فقط دانه کتان را فراهم می کند. با این حال، نسبت اسید چرب گردو نیز بسیار عالی است و در 6 تا 1 است.

اسیدهای چرب امگا 3 به روش های مختلفی برای سلامت ما مفید هستند. به عنوان مثال، آنها ضد التهاب، کاهش کلسترول، خونریزی، کاهش تری گلیسیرید، افزایش خلق و خو است.

تقریبا تمام این خصوصیات در حال حاضر نشان می دهد که چقدر این اسیدهای چرب و در نتیجه آجیل قلب، خون و عروق خونی را انجام می دهند. ( بیشتر بخوانید: خواص گردو برای بدن )

آجیل قلب و عروق را محافظت می کند

در تجزیه و تحلیل 13 تحقیق در مورد گردو در سال 2009، دانشمندان هاروارد متوجه شدند که گردو نه تنها سطح کلسترول را پایین می آورد، بلکه باعث افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی شرکت کنندگان و کاهش نشانگرهای التهابی در خون آنها می شود.

به طور خاص شگفت انگیز بود که شرکت کنندگان در این مطالعه هر روز مقدار زیادی آجیل را می خوردند تا 24 درصد کل کالری مصرف کنند. با این وجود، شرکت کنندگان در مطالعه ی خوردن گردو وزن کم نکردند - برعکس، گاهی حتی وزنشان را از دست دادند.

و از آنجایی که اضافه وزن نیز یکی از عوامل خطر برای شکایت های قلبی-عروقی شناخته شده است، این اثر تنظیم کننده وزن آجیل ها نیز به نفع مصرف آنها در رژیم غذایی سالم و آگاه بدن است.

آجیل آنتی اکسیدان ها را می دهند

اما این همه چیز نیست: علاوه بر چربی های خوب، هر مهره ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی خود را دارد.

به عنوان مثال، آجیل یک منبع عالی از ویتامین E هستند - آنتی اکسیدان قوی که باعث خنثی سازی رادیکال های مضر آزاد و جلوگیری از حمله سلول های سالم می شود.

گردو داراي 6 ميليگرم ويتامين E است و بادام 25 ميلي گرم و فندق آن تقريبا کمتر از 27 ميلي گرم است. از آنجایی که نیاز روزانه انسان برای ویتامین E حدود 10 میلی گرم است، شما می توانید تعداد انگشت شماری از بادام یا فندق را با ویتامین E کافی برای کل روز تهیه کنید.

آجیل غنی از اسید فولیک و منیزیم هستند

آجیل نیز مناسب برای آوردن سطح منیزیم خود به خراش هستند. منیزیم به کنترل فشار خون کمک می کند و یک سیستم عصبی آرام را تضمین می کند. علاوه بر این منیزیم مانع التهاب و جلوگیری از انباشته شدن پلاک در دیواره شریانی می شود.

اسید فولیک نیز در آجیل یافت می شود. اسید فولیک بخشی از مجموعه ویتامین B است و به ویژه برای زنان باردار توصیه می شود، زیرا در مورد کمبود فولیک اسید، سیستم عصبی مرکزی جنین نمی تواند به خوبی رشد کند. در موارد شدید، ممکن است باز و یا سایر تغییر شکلات رخ دهد.

گردو به خصوص در اسید فولیک غنی است. 77 میکروگرم اسید فولیک به ازای هر 100 گرم، فقط کمی بیشتر از فندق است که دارای مقدار اسید فولیک 71 میکروگرم است.

آجیل برای سطوح بالای هموسیستئین

با این حال، اسید فولیک نیز برای زنان غیر باردار بسیار مهم است، زیرا اسید فولیک - همراه با ویتامین B6 و B12 - در برابر غلظت زیاد هوموسستین در خون محافظت می کند و از این رو در برابر بیماری قلب و عروق محافظت می کند.

اگر سطح هوموسیستئین در خون افزایش یابد، به قلب و عروق خونی آسیب می رسانند و منجر به رسوب در شریان ها می شود.

چگونگی اسید فولیک عالی همراه با ویتامین های B می تواند سطح هموسیستئین را کاهش دهد و حتی خطر ابتلا به سکته مغزی را در سال 2009 توسط مطالعات دانشمندان دانشگاه تورنتو با 5222 بزرگسال نشان داده است.

آجیل منابع پروتئینی با ارزش هستند

البته، آجیل نیز تامین کننده پروتئین ارزشمند است. بادام تقریبا دارای 25 درصد پروتئین است. گردو حاوی 14٪ و فندق 12٪ پروتئین است.

با توجه به سلامت قلب، سطح بالای آرژنین در آجیل به ویژه جالب توجه است. آرژینین اسید آمینه مورد نیاز برای تولید اکسید نیتریک است. این به نوبه خود، رگ های خونی را شل و رفته و در نتیجه گردش خون خود را ترویج می کند.

اما در این زمینه نه تنها مقدار آرژنین قاطع اما به ویژه نسبت آرژنین-لیزین حق است. لیزین همچنین یک اسید آمینه است. این ضد آرژینین است.

بنابراین در همان زمان می رسد لیزین با آرژنین در بدن، بالاتر از احتمال است که لیزین لغو اثر قلب و مهربان از آرژنین.

در آجیل، نسبت آرژنین و لیزین بسیار مطلوب وجود دارد. این بدان معنی است که در آجیل به میزان قابل توجهی بیشتر است، یعنی چهار تا پنج برابر بیشتر آرگانیین موجود در لسیین. فندق و گردو بهترین نسبت را دارند.

اما پروتئین کنسانتره حاوی مقادیر بالایی از آرژینین و سه برابر بیشتر از آرژینین از لیزین است. پروتئین کپسول بمب مواد مغذی را در اینجا بخوانید: پروتئین کنف - بمب مواد مغذی

پروتئین حیوانی، با این حال، دارای مقدار زیادی از لیزین، مانند. همانطور که کازئین در شیر یا پنیر (دو برابر لیزین آرژنین) و در نتیجه - از نظر آرژنین - بدون غذاهای قلب پسند.

بنابراین، شما قبلا می دانید که آجیل می تواند سلامت قلب خود را در حداقل هفت سطح مختلف بهبود دهد:

آجیل کاهش سطوح کلسترول بهبود وضعیت آنتی اکسیدانی خود را، کاهش شاخصهای التهابی، کمک به رسیدن به وزن ایده آل، جلوگیری از سطوح بالای هموسیستئین، عرضه به منیزیم معدنی قلبی و حاوی مقدار زیادی از آرامش بخش آرژنین.

با این حال، آجیل در جعبه خیلی بیشتر از حفاظت از قلب شما است. آنها همچنین به شما برای کمک به دیابت و سرطان کمک می کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

آجیل خطر ابتلا به دیابت را پایین می آورد

آجیل خیلی شیرین نیست و بنابراین فقط سطح کمی قند خون را تحت تاثیر قرار می دهد. با این حال، آجیل همچنین می تواند - اگر شما آنها را با کربوهیدرات ها بخورید - به طور قابل توجهی افزایش قند خون پس از مصرف کربوهیدرات را کاهش می دهد.

بنابراین، به جای یک نان متعارف، به معنای آن است. ب خوردن یک نان گردو به پخت کیک مهره و نه جای پای کرم و یا در آینده به نم نم آجیل زمینی در دسر - همراه با دارچین، البته علاوه بر این عمل بسیار مثبت بر سطح قند خون.

یکی دیگر از جنبه هایی که منجر به اثرات ضد دیابتی آجیل می شود خواص ضد التهابی آنهاست. به طور فزاینده ای معتقد است که مقاومت به انسولین معمولی برای دیابت نوع 2 می تواند ناشی از فرآیندهای التهابی مزمن باشد.

در مطالعه سلامت پرستاران معروف 'پس از آن نیز نشان داد که کسانی که شرکت کنندگان به طور قابل توجهی کمتر تحت تاثیر دیابت که خوردند به طور منظم آجیل و یا حتی کره بادام زمینی بودند - و به طور کامل مستقل از سن، چاقی، دیابت در خانواده، فعالیت های ورزشی، مصرف سیگار، الکل مصرف کالری است.

در صورت بروز خطر ابتلا به دیابت در این مطالعه 27 تا 45 درصد کاهش مییابد اگر آجیل یا کره بادام زمینی 5 یا بیشتر بار در هفته خورده شود.

جالب توجه است، دوباره آن را کشف کرد که عاشقان مهره - با وجود محتوای بالای چربی از آجیل - مستعد چاقی نبودند.

آجیل جلوگیری از سنگهای صفراوی

همچنین سنگهای صفراوی در میان طرفداران مهره کمتر از افرادی بود که به سختی یا هرگز نوشیدند. این تعجب آور نیست، زیرا سنگ های صفراوی در مناطقی با مقاومت به انسولین، چاقی، قند خون بالا و سطوح بالای چربی خون رایج هستند و همه این ها در میان عادت های گوشتی کمتر رایج است. ( مطالعه بیشتر: خواص گردو )

همچنین احتمال دارد که آجیل بتواند تاثیر مثبتی بر روی ارگانهایی که تاکنون تحت تأثیر قرار گرفته و آسیب دیدهاند در معرض دیابت قرار داشته باشد: پانکراس.

آجیل محافظت در برابر سرطان پانکراس

دانشمندان در دانشکده پزشکی هاروارد در بوستون به تازگی دریافتند که خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده، کاهش هر چه بیشتر، بیشتر و بیشتر، شرکت کنندگان در مطالعه آجیل به او بود.

در مجله معتبر Journal of Cancer، نتایج این مطالعه در اکتبر 2013 منتشر شد:

تجزیه و تحلیل تغذیه و شیوه زندگی از 75680 زن (که از نظر علمی غرق شدند نظارت بیش از 30 سال است و این هنوز هم هستند) نشان داد که زنانی که دو بار در هفته، یک وعده 28 گرم آجیل می خوردند، خطر قابل توجهی پایین تر از سرطان پانكراس به عنوان زناني كه تقريبا هيچ آجيل و يا بدون آن را دوست نداشتند.

خطر ابتلا به سرطان کاهش مصرف آجیل کاملا مستقل از وزن راه، فعالیت بدنی، مصرف گوشت قرمز و همچنین از یک دیابت ممکن است (که یک عامل خطر برای سرطان لوزالمعده در نظر گرفته).

همچنین، حفاظت در برابر سرطان توسط آجیل به ظاهر محدود به سرطان پانکراس نیست. با توجه به مطالعات زیر، روده نیز باید از مواد ارزشمندی از آجیل بهره مند شود.

آجیل در پیشگیری از سرطان کولون

در ده کشور اروپایی در سال 2004، تقریبا 500000 نفر در مطالعه ای که به خطر ابتلا به سرطان کولورکتال اختصاص داشت، شرکت کردند. این نشان داد که زنان خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را افزایش می دهند که بیشتر آنها عاری از آجیل است.

چرا روابط مشابهی در مردان مشاهده نشد، دانشمندان یک کار غیر قابل حل را ارائه دادند. این به این معنا نیست که مردان آجیل هیچ مزیتی ندارند.

برعکس: انتظار می رود که میوه های پاییزه به طور قابل توجهی افزایش شانس زنده ماندن در سرطان پروستات را تشخیص دهند.

آجیل افزایش شانس زنده ماندن برای مردان مبتلا به سرطان پروستات

محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در طی یک دوره هشت سال 4577 بیماران مبتلا به سرطان پروستات که سرطان بود در ابتدا متاستاز داده نشده، بود بنابراین پراکنده نشده است مطالعه قرار گرفت.

با این حال، در طول دوره مطالعه یک پنجم بیماران از سرطان پروستات درگذشت. 30 درصد از بیماری های قلبی و 20 درصد از سرطان های دیگر درگذشت.

دانشمندان سراسر دکتر ارین ریچمن اکنون فهمیده اند که آن دسته از مردان به نظر می رسد بهتر سرطان خود را تحت کنترل که چربی های گیاهی و آجیل خوردند نگهداری می شود.

هنگامی که مردان 10 درصد از مبلغ کربوهیدرات روزانه خود را در برابر چربی های گیاهی (Z ب در قالب سس سالاد با روغن زیتون) مبادله، پس از آن خطر ابتلا به غرق به از سرطان پروستات می میرند طور قابل توجهی با 29 درصد است. علاوه بر این، خود را از خطر مرگ به هر علت دیگر کاهش یافت 26 درصد دیگر.

اگر مردان نیز 30 گرم آجیل در روز می خوردند، آنها می توانند خطر با این مقیاس است که سرطان او می تواند به گسترش، کاهش 18 درصد است.

دکتر ریچمن گفت:

مصرف روغن های سالم، مانند روغن زیتون و آجیل سطوح آنتی اکسیدان در خون را افزایش می دهد، ترشح انسولین و کاهش التهاب مزمن در بدن را به طور همزمان کاهش می دهد.

در زنان خوردن گردو در جلوگیری ار سرطان پستان اشاره شده است.

حفاظت از سرطان توسط آجیل تایید شده است

علاوه بر این، محققان از Mayo Clinic، Rochester، و دانشگاه مینه سوتا، مینیاپولیس، 36 مطالعه مشاهداتی را انجام دادند که شامل بیش از 30،000 فرد برای بررسی اثرات ضد سرطان آجیل بود.

بررسی منتشر شده در نشریه Nutrition Reviews یکبار دیگر تایید می کند که آجیل می تواند خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده، سرطان روده بزرگ و سرطان رحم را کاهش دهد.

به نظر می رسد آجیل، اگر بتواند از بدن - کاملا از عوارض جانبی محافظت کند، از اسلحه بسیار سنگین برخوردار است - از همه دشمنان که اغلب علل مرگ در عصر مدرن ما هستند.

با این وجود، آجیل نه تنها به تهدید بیماری کمک می کند، بلکه ما را برای زندگی روزمره پر از استرس بهتر کمک می کند - که ما را به بهترین اثر شناخته شده آجیل می دهد:

آجیل سر را روشن کنید

آجیل برای عملکرد مغز غیر قابل تعویض است، و تصادفی نیست که مخلوطی از میوه های خشک و آجیل نام مخلوط است.

آجیل حاوی کولین و لسیتین است - بلوک های ساختمانی از مواد رسولان - که مغز برای کار خود نیاز دارد. بالاترین سطح کولین 52 میلیگرم بادام است و به دنبال آن 45 میلی گرم فندق و 32 میلی گرم گردو است.

آجیل - همیشه شیرین و بدون نمک است

بنابراین اطمینان حاصل کنید که کابینه ذخیره سازی شما به اندازه کافی و مقدار زیادی از انواع مهره ها برای شما مناسب است. اگر شما احساس می کنید که داشتن یک میان وعده نیاز دارید، مجبور نیستید به غذاهای ناسالم بازگردید، اما می توانید با یک وجدان روشن، یک میان وعده آجیل را مصرف کنید.

با این حال، شما نباید آجیل شور و یا شیرین را انتخاب کنید تا از تمام خواص مثبت آجیل بهره مند شوید. استفاده بیش از حد نمک، افزایش فشار خون و آجیل شیرین، افزایش کالری و قند خون را در پی دارد.

هنگام خرید آجیل، مراقب باشید ...

دانه های سرخ شده اساسا دارای ارزش تغذیه ای مشابه آجیل های تازه هستند، اما فقط اگر بلافاصله پس از آسیاب کردن مصرف شوند. گرما، نور و رطوبت باعث اکسیداسیون سریع چربی های ارزشمند مهره می شود و آجیل را به سرعت فشرده می کند.

بنابراین بهتر است کل آجیل را به فروش برسانید و فقط زمانی که لازم است، آنها را تمیز کنید. این کار به سرعت و بدون دردسر با یک میکسر قدرتمند انجام می شود.

و قبل از خرید آجیل در پوسته، شما باید آنها را لرزاند: به محض شنیدن یک صدای تند و تیز واضح در هنگام تکان دادن مهره، می توانید فرض کنید که قدیمی است یا دیگر خوب نیست.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

لکتین، اسید فیتیک و شرکت در آجیل

مواد مغذی ضد عفونی، فیتو شیمیایی هستند مانند لکتین، اسید فیتیک یا مهارکننده های به اصطلاح پروتئاز. لکتین به حمله دیواره روده، اسید فیتیک به مانع از جذب مواد معدنی و عناصر کمیاب، و مهار کننده های پروتئاز (همچنین به عنوان مهار کننده های تریپسین شناخته می شود) را پیچیده هضم پروتئین است.

در مهار کننده های پروتئاز همان در حال حاضر در درمان سرطان، اسید فیتیک استفاده می شود، مطالعات به دنبال که در آن اسید فیتیک است گفت: به آنتی اکسیدان، اثرات کاهندگی قند خون و ضد سرطانی و همچنین لکتین هستند تمرکز علم به عنوان عوامل ضد سرطان وجود دارد.

چطور با این اظهارات متناقض برخورد میکنید؟ کاملا ساده: اگر مقادیر کوچکی از آجیل در روز به میزان 30 تا 100 گرم مصرف کنید، می توانید به راحتی آنها را مصرف کنید.

آیا شما خوردن آجیل بیشتر در روز است که به عنوان مثال در مورد زمانی که شما در حال تولید یا آجیل و بادام نان (همچنین نان خام) و گرانولا میله اگر انجام شود کیک اغلب پایه، پس از آن شما باید بخشی از آجیل قبل از بیشتر پردازش در شب را خیس کن

در طول غوطهوری، فرآیند جوانه زدن در مهره شروع می شود و در نتیجه برخی از فعالیت های آنزیمی است. به عنوان یک نتیجه، تمام سه ماده ضد عفونی کننده ذکر شده در مقدار کم کاهش می یابد.

دستور العمل مهره سالم

چگونه می توانید آجیل را به رژیم غذایی روزانه خود متصل کنید؟ هر کس دوست ندارد که همیشه آجیل را از کیسه بیرون بیاورد. بنابراین، ما در حال حاضر به پیاده سازی توصیه های فوق می آیم، هر روز برای خوردن یک قطعه کیک گردویی، نیم نوار شکلات فندق یا یک کیسه بیسکویت گردویی.

البته مهم است که این سه رفتار نه تنها حاوی آجیل هستند، بلکه کاملا سالم هستند و هیچ چیز دیگری در ذهن ندارند تا شما را به تناسب و هشدار بسپارند.

کیک پایه مهره ای

بنابراین کیک گردویی حاوی هیچ آرد و بدون شکر، بدون تخم مرغ و محصولات شیری نیست. چگونه به "پخت" یک کیک سالم و پایه، اینجا را بخوانید: کیک پایه ای

شکلات سالم شکلات

شکلات گردو در کیفیت سالم دشوار است. بنابراین، حتی در اینجا به بهترین کارها می رود و شکلات مهره ای سالم خود را با دست می دهد.

هنگامی که مواد تشکیل دهنده را سازماندهی کرده اید، آسان است.

عناصر

100 گرم کره کاکائو

2 قاشق غذاخوری پودر کاکائو

50 گرم از خمیر بادام یا کازئه ریز خرد شده، فندق، گردو یا سایر آجیل ها

20-50 گرم (مقدار با توجه به شخصی طعم) قند شکوفه نارگیل یا خانگی Dattelmus یا شیرین کننده های دیگر از انتخاب (شربت آگاو، شربت افرا، زایلیتول، و غیره). مهره تاریخ آسان ساخته شده است: تاریخ های سنگی را با برخی از آب در Vitamix یا Bianco Puro مخلوط کنید.

سازندگان شکلات به ویژه از شکلات مخصوص شکلات لذت می برند (به عنوان مثال از سیلیکون ساخته شده برای شکلات، قرص، قلب و غیره).

با این حال، اگر شما نمی خواهید برای خرید قالب ها را شروع کنید، می توانید به راحتی توده شکلات را بر روی یک صفحه بمالید و بعد از خاتمه آن را به قطعات تقسیم کنید.

تهیه

کره کاکائو را در یک کاسه قرار دهید و آن را در دمای پایین ذوب کنید. سپس کره کاکائو مایع را به یک مخلوط کننده بریزید. تمام ترکیبات دیگر را اضافه کنید و مخلوط کنید تا یک کیک شکلاتی زیبا تشکیل شود.

این کرم شکلات در قالب ها، بر روی یک صفحه یا در یک ظرف از نظر شما پر شده و شکلات را در یخچال گذاشته است. بعد از سه ساعت، شکلات قوی است و می تواند خورده شود

به عنوان مثال، بادام زمینی - از نظر گیاه شناسی - یکی از حبوبات است؛ بادام، کاسه ای و پسته به شدت خرد شده است. اما همه آنها یک چیز مشترک دارند،  به عنوان بخشی از رژیم غذایی متنوع، بسیار سالم هستند.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش