Roadie
1396/07/03 06:33:56

تاریخ و اثرات مفید انجیر

تاریخ و اثرات انجیر

Vorderasien میوه ای از خانواده درخت توت فرنگی در نظر گرفته شده است. این انجیر یکی از قدیمی ترین محصولات محسوب می شود و از این رو برای مدت طولانی قبل از مسیح در آفریقا، آسیا و اروپا مورد استفاده قرار می گرفت. در منطقه مدیترانه، انجیر تقریبا در همه جا است.

علاوه بر 80٪ آب، میوه های بالغ حاوی حدود 1.3٪ پروتئین، 0.5٪ چربی، 9.9٪ کربوهیدرات، حدود 4.5٪ فیبر و 0.7٪ کانی، به ویژه کلسیم، فسفر و آهن هستند. علاوه بر این، نیز غنی از ویتامین B1 است.

انجیر آنزیم های گوارشی و مواد باکتری را از بین می برد و غنی از فیبر است. این میوه دارای عناصر قند و شکر سالم و طبیعی مانند گلوکز و فروکتوز است که به مواد معدنی محدود می شود. علاوه بر این، انجیر غنی از منیزیم است، استرس را کاهش می دهد و قلب و گردش خون را تقویت می کند.

برای افراد دارای سطوح پایین قند، انجیر بهترین جایگزین برای شکلات هستند. شکل ها به سرعت سطح گلوکز را بالا می برند، از عصبانیت رنج می برند و چربی نمی دهند. هرکسی که میان وعده را دوست دارد، همیشه باید انجیر را در خانه داشته باشد. (کلیک کنید: خواص انجیر خشک برای درمان بیماری ها)

هضم را تنظیم کنید. بسیاری از هسته های کوچک به عنوان الیاف عمل می کنند، زیرا در روده بوجود می آیند. با چند انجیر روزانه می توانید برای یک فلور روده سالم بیشتر از آماده سازی فیبر غذایی مصرف کنید.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

یک دستور ثابت:

در شب، 5 انجیر خشک را در یک کاسه کوچک با  یک چهارم لیتر آب آشامیدنی خنک  وآن را به مدت یک شب بگذارید. صبح روز بعد، آب انجیر را بنوشید و میوه های نرم را خوب بخورید. انجیرها دارای بسیاری از مواد تشکیل دهنده موکوس هستند. آنها میوه ها را به مسهل های ملایم بدون عوارض جانبی می رسانند.

انجیر به خستگی، ضعف عملکرد و تقویت تمرکز ذهنی کمک می کند. همچنین خلق و خو را بهبود می بخشد، زیرا حاوی روی هستند.

انجیر دارای بالاترین ارزش اساسی همه غذاها هستند. بنابراین آنها برای خنثی کردن غذاهای تشکیل دهنده اسید عالی هستند. این امر به همه افرادی که گوشت و سوسیس فراوانی می خورند، اعمال می شود، اما آنها به اندازه کافی میوه و سبزیجات مصرف نمی کنند، فشار زیادی دارند و قند بیشتری مصرف می کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انواع انجیر به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

در آسیا، نیز برای مبارزه با زگیل مورد استفاده قرار میگیرند: مایع شیر مانند از درختان نابالغ فشرده میشود و زگیل به مدت کوتاهی از بین میرود تا زمانی که کوچکتر و کوچکتر شود. حتی با استفاده از تمیز کردن لثه ها با خمیر انجیر تازه، می توان حتی بافت های ناگهانی را از بین برد.

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش