Roadie
-621/-36/-26 00:00:00

انواع انجیر خشک

انجیر خشک پرک پیوس

 انجیر خشک پرک پیوس یکی از بهترین و در عین حال کمیاب ترین نوع انجیر خشک می باشد که دارای دانه بندی بسیار درشت و مزه ای متفاوت و ظاهری زیبا می باشد. همچنانی که از نمونه عکس های آن بر می آید دانه بندی آن چیزی حدود 23 تا 29 میلیمتر است که همه آنها بصورت خندان و به رنگ های سفید و زرد می باشد. این نمونه انجیر خشک به دلیل محدودیت تولید، حجم بسیار کمی از انجیر خشک را پوشش می دهد و خاص منطقه کوهمره از توابع شهرستان کازرون در استان فارس می باشد. این نوع انجیر به دلیل داشتن مزه ای خاص به همه توصیه نمی شود.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر پرک پیوس به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

 

انجیر خشک پرک

انجیر خشک پرک یا انجیر خشک خندان علاوه بر دانه بندی در حدود 20 تا 24 میلیمتری و رنگبندی سفید، زرد و کرمی، خندان بودن آن، زیبایی خاص و منحصر به فردی به این نمونه از انجیر خشک بخشیده و دلیل تفاوت قیمت آن با انجیر خشک صدیک در همین خندان یا میزان خندان بودن آن می باشد. لازم به ذکر است این نمونه از انجیر خشک همانند انجیر خشک پرک پیوس بدلیل محدودیت تولید، حجم بسیار کمی از انجیر خشک را پوشش می دهد.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیرپرک به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک صدیک

انجیر خشک صدیک ، دانه بندی در حدود 24 میلی متر یا بالاتر با رنگبندی کاملا سفید و بعضا کرمی و زرد می باشد. انجیر خشک صدیک با مخلوط بودن سه سایز موجود، به بهترین نمونه از هر لحاظ جهت مصرف خانگی تبدیل کرده است. فروشگاه اینترنتی بِرداری با اطمینان کامل این نمونه را به دلیل دارا بورن فاکتورهای اساسی انجیر خشک، جهت مصرف خانگی پیشنهاد می کند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر صدیک به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک سایز 3A

فاکتورهایی همچون رنگ، دانه بندی و میزان خندان بودن انجیر را به انواع مختلفی تقسیم می کند. انجیر خشک سایز 3A دارای قطر حدود 24 میلی متر است. رنگبندی زرد و کرمی و قهوه ای روشن این نمونه از انجیر خشک را در جایگاه قابل قبولی قرار داده است؛ از طرفی زیبایی این محصول و خندان بودن بعضی از دانه های آن هم باعث شده است که انجیر خشک سایز 2A به یکی از بهتربن نوع انجیر جهت مصرف خانگی تبدیل شود. مهمترین تفاوت این نمونه با انجیر خشک صد یک در میزان خندان بودن آن می باشد. تفاوت این نمونه انجیر با انجیر خشک معمولی A، و انجیر خشک معمولی 2A، در میزان روشن بودن رنگ انجیر است. بنابراین کسانی که به روشن بودن رنگ و سایز انجیر اهمیت بیشتری می دهند، توصیه می شود از این نوع انجیر مصرف کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر3A به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک سایز 2A

 فاکتورهایی همچون رنگ، دانه بندی و میزان خندان بودن انجیر را به انواع مختلفی تقسیم می کند. انجیر خشک 2A دارای قطر حدود 22 میلی متر است. رنگبندی زرد و کرمی و قهوه ای روشن، این نمونه از انجیر خشک را در جایگاه قابل قبولی قرار داده است؛ از طرفی زیبایی این محصول و خندان بودن تعداد کمی از دانه های آن هم باعث شده است که انجیر خشک  2A به یکی از بهتربن نوع انجیر جهت مصرف خانگی تبدیل شود. مهمترین تفاوت این نمونه با انجیر خشک صد یک در سایز و میزان خندان بودن آن می باشد. تفاوت این نمونه انجیر با انجیر خشک معمولی A، و انجیر خشک معمولی 2A، در میزان روشن بودن رنگ انجیر است. بنابراین کسانی که به روشن بودن رنگ و سایز انجیر اهمیت بیشتری می دهند، توصیه می شود از این نوع انجیر مصرف کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر 2A به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک سایز A

انجیر بر اساس فاکتورهایی مانند رنگ، دانه بندی و میزان خندان بودن به انواع مختلفی تقسیم می شوند. انجیر خشک سايز A دارای قطر حدود 20 میلی متر است. علاوه بر آن رنگبندی زرد ،کرمی و قهوه ای روشن، این نمونه از انجیر خشک را در جایگاه قابل قبولی قرار داده است؛ از طرفی دانه بندی ریز آن هم باعث شده است که انجیر خشک A به یکی از انواع انجیر جهت مصرف خانگی تبدیل شود. مهمترین تفاوت این نمونه با انجیر خشک 2A در دانه بندی  آن می باشد. تفاوت این نمونه انجیر با انجیر خشک معمولی A، و انجیر خشک معمولی 2A، در میزان روشن بودن رنگ انجیر است. بنابراین کسانی که به روشن بودن رنگ انجیر اهمیت بیشتری می دهند، توصیه می شود از این نوع انجیر مصرف کنند.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر A به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )


انجیر خشک معمولی سایز 2A

انجیر خشک معمولی دارای انواع مختلفی می باشد. این نوع انجیر خشک از بهترین نوع انجیر معمولی به حساب می آید. و از نظر کیفیت نسبت به قیمت آن تقریبا می توان گفت اقتصادی ترین و رایج ترین نوع انجیر جهت مصارف خانگی می باشد. دانه بندی این نوع انجیر تقریبا بین 14 تا 19 میلی متر می باشد. و از نظر رنگبندی دارای رنگ های متنوع از جمله زرد ، کرم ، و قهوه ای روشن می باشد. محصول انجیر خشک معمولی برای کسانی که زیبایی ظاهری انجیر اهمیت بالایی دارد ، توصیه نمی شود. 

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر معمولی سایز 2A  به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک معمولی سایز A

انجیر خشک معمولی دارای انواع مختلفی می باشد.انجیر خشک معمولی نوع B درای دانه بندی  تقریبا بین 14 تا 19 میلی متر می باشد. و از نظر رنگبندی دارای رنگ های قهوه ای، و قهوه ای تیره می باشد. شاید بتوان گفت انجیر خشک معمولی نوع B ضعیف ترین نمونه انجیر برای مصرف می باشد. ولی با این حال این نمونه انجیر خشک را می توان جهت تهیه مربا انجیر و شربت انجیر مورد استفاده قرار داد. محصول انجیر خشک معمولی برای کسانی که زیبایی ظاهری انجیر اهمیت بالایی دارد ، توصیه نمی شود.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر معمولی سایز A  به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

انجیر خشک معمولی سایز 2A

انجیر خشک معمولی دارای انواع مختلفی می باشد. این نوع انجیر خشک از بهترین نوع انجیر معمولی به حساب می آید. و از نظر کیفیت نسبت به قیمت آن تقریبا می توان گفت اقتصادی ترین و رایج ترین نوع انجیر جهت مصارف خانگی می باشد. دانه بندی این نوع انجیر تقریبا بین 14 تا 19 میلی متر می باشد. و از نظر رنگبندی دارای رنگ های متنوع از جمله زرد ، کرم ، و قهوه ای روشن می باشد. محصول انجیر خشک معمولی برای کسانی که زیبایی ظاهری انجیر اهمیت بالایی دارد ، توصیه نمی شود. 

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر معمولی سایز 2A  به فروشگاه آنلاین برداری مراجعه کنید )

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش