Roadie
1396/06/19 04:45:14

ارزش های غذایی پسته

ارزش های غذایی پسته

به گفته توماس و گبهاردت (2006) پسته حاوی محتوای پایین کالری نسبت به سایر آجیل و میوه های خشک مانند کاشو، گردو، بادام، گردو، فندق، آجیل برزیل و شاه بلوط است، تنها 160 کالری در هر اونس.

 

پسته با توجه به دیگر آجیل مانند بادام، کاشو، فندق، گردو و گردو به مقدار بیشتری پروتئین دارا است. مقدار پروتئین پسته 6 گرم در هر اونس است که بالاترین مقدار نسبت به سایر آجیل است.

 

محتوای چربی در پسته هم پایین تر از سایر آجیل است. آمار توماس و گبهارت (2006) نشان می دهد که محتوای چربی، 13 گرم در هر اونس است.

 

پسته نیز یک منبع بسیار خوبی از اسیدهای چرب غیرمستقیم مانند اسید اولئیک و آنتی اکسیدان ها است.

 

عناصر و مواد معدنی در پسته شامل کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، روی، مس، منگنز و سلنیوم است. مهم است بدانید که آنها حاوی بیشترین مقدار فسفر، همراه با بادام است. علاوه بر این، پسته همچنین دارای بالاترین مقدار پتاسیم در مقایسه با سایر آجیل است.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید پسته به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

مقدار سدیم در پسته صفر است، که متفاوت از سایر آجیلها مانند فندق است. این خبر خوبی برای افراد مبتلا به فشارخون است، زیرا آنها باید به طور مداوم به مصرف سدیم در رژیم غذایی توجه می کنند.

 

ارزش غذایی بالا نشان می دهد که این فقط یک هسته نیست، بلکه در واقع یک غذای بسیار خوب است که می تواند در هر زمانی در طول روز خورده شود. به خودی خود یک غذای بسیار سالم است.

( برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید انجیر صدیک به فروشگاه آنلاین بِرداری مراجعه کنید)

 

خرید انجیر - فروشگاه اینترنتی - خرید آنلاین - خرید انجیر خشک - آجیل - خرید اینترنتی - خشکبار - خرید آجیل - خرید خشکبار - فروشگاه آنلاین - فروشگاه اینترنتی برداری - خرید فروش اینترنتی - برداری- خواص انجیر - خواص آجیل - خواص انجیر خشک - خواص خشکبار - فروش